DRZWI ZEWNĘTRZNE:        CAL         GERDA        WIKĘD

Cal
Firma Cal specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych, spełniających międzynarodowe normy jakości, izolacji oraz bezpieczeństwa. Produkty zostały wykonane z drewna dębowego oraz sosnowego. Wszystkie materiały pochodzą z zasobów odnawialnych – ekologia jest równie ważna co estetyka konstrukcji. Drzwi zewnętrzne drewniane Cal sprawdzą się w domach energooszczędnych oraz pasywnych. Wyróżniają się rewelacyjnymi parametrami izolacji akustycznej oraz termicznej. Wszystkie modele mogą zostać wyposażone w podwójny lub potrójny system uszczelek – dodatkowych zabezpieczeń, podnoszących wartość termoizolacji budynku.

Bogata kolekcja drzwi zewnętrznych drewnianych


Marzą Państwo o drzwiach frontowych prosto z filmowych produkcji? A może wolą Państwo oszczędną formę minimalistyczną? A co jeśli aranżacja całego domu jest utrzymana w klimacie retro? Firma Cal opracowała aż osiem oryginalnych kolekcji drzwi zewnętrznych drewnianych: Idylla, Kolora, Arbo, Alutherm, Rycerska, Vintage, Filmowa i Klasyczna. Każda z tych serii jest inna – została zaprojektowana z myślą o rozmaitych pomysłach mieszkańców. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie produkty łączy jedna najważniejsza cecha – jakość. Drzwi zewnętrzne drewniane Cal zostały wykonane z doskonałej jakości materiałów, gwarantujących spokój oraz poczucie bliskości przyrody, a także bezpieczeństwa.

Renomowany producent dokłada starań, aby jego wyroby charakteryzowały się wytrzymałością oraz odpornością. Dzięki jakości konstrukcji drzwi zewnętrzne drewniane CAL pozostaną niewzruszone na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Co więcej, produkty Cal są bardzo łatwe w pielęgnacji – nie wymagają nadmiernej konserwacji. Istotna jest także gwarancja bezpieczeństwa. Firma oferuje w standardzie drzwi zewnętrzne drewniane w klasie antywłamaniowości RC2, a za dopłatą nawet w klasie RC3.

Galeria

parallax background