DRZWI WEWNĘTRZNE:        ASILO        ENTRA        JAGRAS        CAL        CLASSEN        PORTA        POLSKONE        DRE        INTENSO         SENTIS

Drzwi wewnętrzne
Aby jak najlepiej uzupełnić Państwa pomysły na wnętrza domu, przygotowaliśmy bogatą ofertę drzwi wewnętrznych od najlepszych producentów. Pełnią funkcję nie tylko doskonale skomponowanego tła, ale także chronią prywatność mieszkańców, przy okazji inteligentnie i kreatywnie organizując przestrzeń w obiekcie. Wybór drzwi wewnętrznych to coś więcej niż dobór podstawowej stolarki. Modne i nowoczesne drzwi drewniane Asilo, Jagras czy CAL potrafią bardzo dużo: pomagają w doświetleniu pomieszczenia, wytłumiają pokój, chronią mieszkanie przed ubytkami ciepła, usprawniają przepływ zdrowego powietrza. Uważnie wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania, a następnie doradzamy w wyborze atrakcyjnych i niezawodnych drzwi wewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą modeli różnych marek: Asilo, Entra, Cal, Classen, Porta, Pol-Skone, Dre, Intenso, Sentis.

Czym kierować się przy wyborze drzwi wewnętrznych?

Wybór drzwi wewnętrznych jest bardzo duży, dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie potrzeby mieszkańców powinny zostać spełnione. Warto zwracać uwagę nie tylko na wygląd, ale również kluczowe aspekty techniczne, związane z typem wypełnienia, użytymi materiałami, rodzajem konstrukcji i ościeżnic. Modne i niezawodne drzwi wewnętrzne drewniane, Cal, Pol-Skone czy Porta udanie łączą walory estetyczne z ponadczasową funkcjonalnością. Mamy świadomość, że wybór drzwi wewnętrznych to ważna inwestycja, dlatego wszystkie rozwiązania techniczne muszą wyróżniać się ogromną trwałością. Czołowi producenci oferują różne rodzaje drzwi: przylgowe w swojej standardowej formie z widocznymi zawiasami, a bezprzylgowe są rozwiązaniem bardziej nowoczesnym i minimalistycznym, gdzie zawiasy są z reguły niewidoczne, skrzydło z ościeżnicą jest zlicowane, tworząc jedną płaszczyznę. Do tego dochodzą drzwi z ukrytą ościeżnicą, drzwi przesuwne, łamane czy dwuskrzydłowe.

Zdajemy sobie sprawę, że bogaty asortyment może przyprawić o pozytywny zawrót głowy, dlatego na każdym kroku współpracy służymy Państwu radą i doświadczeniem w wyborze drzwi wewnętrznych.