PANELE PODŁOGOWE:        BALTERIO        BERRY ALLOC        CLASSEN        ARTEO        WIPARQUET        MEISTER        WINEO        FAUS

Pergo
Podłogi Pergo zachowują rewelacyjny wygląd nawet przy intensywnej eksploatacji przez wiele lat. Oferowane produkty to odpowiedź na wyzwania codziennego życia, a przy tym wyróżniają się łatwym montażem i utrzymaniem w czystości. Jeśli szukają Państwo trwałych i pięknych rozwiązań, warto wybrać podłogi wodoodporne Pergo. Do ich produkcji wykorzystano innowacyjną technologię AquaSafe, dzięki której można uzyskać idealną wytrzymałość laminatu. Oferowane podłogi sprawdzą się w przedpokojach, kuchniach i innych miejscach szczególnie narażonych na wilgoć. Co więcej, podłogi wodoodporne Pergo są także niemal całkowicie odporne na brud i oddziaływanie rozlanej cieczy.

Odwzorowanie naturalnego piękna


Często się mówi, że największym artystą jest Natura. Dlatego panele Pergo imitują przyrodę. Każda deska musi być wyjątkowa i niepowtarzalna – właśnie jak w świecie natury. Podłogi wodoodporne zaskakują niesamowitym kontrastem i doskonałą głębią, dzięki czemu do złudzenia przypominają prawdziwe drewno, hipnotyzujące uwodzicielskim pięknem. Warto wybrać panele Pergo, aby znaleźć się w świecie opanowanym przez siły natury. W trakcie produkcji odwzorowano autentyczną strukturę drewna, dzięki czemu podłogi wodoodporne tej firmy tak doskonale imitują naturalne parkiety. Słoje, pęknięcia, sęki i inne elementy wyglądają jak prawdziwe.

Galeria

parallax background