PODŁOGI DREWNIANE:        BOEN       BARLINEK        JAWOR  PARKIET

Podłogi drewniane
Przyjemne ciepło, ponadczasowy styl i oryginalna estetyka – wszechstronność zalet podłóg drewnianych ma niesłabnące grono zwolenników. Oferujemy Państwu ekologiczne rozwiązania, wyróżniające się zarówno wytrzymałością, jak i żywotnością bez konieczności żmudnej pielęgnacji. Nasze podłogi drewniane w Gliwicach bardzo odporne na uszkodzenia, jak chociażby popularne panele podłogowe, ale upływ czasu pozytywnie wpływa na ich charakter. Z biegiem lat nabierają stylowego charakteru, a starsze drewno to gwarancja pięknej przestrzeni. Podłogi drewniane mogą podlegać renowacji, w przeciwieństwie do podłóg laminowanych, czy winylowych, przez co cechują się długowiecznością. W naszej ofercie znajdują się podłogi drewniane od renomowanych firm: Boen, Barlinek i Jawor Parkiet. Ich produkty wprowadzają do wnętrz nie tylko urok, ale też komfortową funkcjonalność.

Drewniane deski podłogowe

Podłogi drewniane zostały wykonane z naturalnego surowca. Wystarczy jedna inwestycja, aby cieszyć się z ponadczasowej aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, gabinetu, biura czy siedziby firmy. Mimo upływających lat deski z drewna zachowają niezliczone walory użytkowe, a cała przestrzeń będzie wprost emanować pozytywną energią. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć podłogi drewniane różniące się użytym gatunkiem drewna, sposobami ułożenia, strukturą desek oraz technikami montażu. Choć niektóre mody i trendy szybko i dynamicznie się zmieniają, to jednak szlachetność drewna nie przemija. Wiedzą o tym czołowi producenci podłóg drewnianych, tacy jak Jawor Parkiet, oferujący luksusowe rozwiązania w doskonałej cenie.

W ofercie posiadamy gotowe parkiety drewniane, deski lakierowane lub olejowoskowane, składające się z dwuwarstwowej bądź trójwarstwowej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wybranych producentów.