PODŁOGI WINYLOWE:   BERRY ALLOC        MODULEO        CLASSEN        WINEO        THE FLOOR

Podłogi winylowe
Nowoczesne i luksusowe podłogi winylowe ze względu na ogromną wytrzymałość często są wybierane przez właścicieli sklepów oraz rodziny z małymi dziećmi. Sprawdzą się także w domach ze zwierzętami

Niewątpliwym atutem podłóg winylowych są bardzo dobre parametry przy użyciu ich na wodnym ogrzewaniu podłogowym, ze względu na stosunkowo niewielką grubość tych paneli oraz doskonałe przewodzenie ciepła.

Oferowane produkty nie odkształcają się i nie niszczą pod wpływem promieniowania UV. Są także odporne na wodę, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w kuchniach, jak i łazienkach. Podłogi winylowe to gwarancja pięknej aranżacji, która zachwyci wszystkich domowników – także tych czworonożnych, mogących bez skrępowań bawić się na wytrzymałej i solidnej podłodze.

Jakie są zalety podłóg winylowych?

Przechadzka nocą po domu bez ryzyka obudzenia dzieci? To jedna z wielu zalet podłóg winylowych, zapewniających doskonałą akustykę w każdych warunkach. Kolejnym atutem proponowanych rozwiązań jest wytrzymałość: podłoga z paneli winylowych przetrwa każde wydarzenie: urodziny, romantyczne przyjęcia, a także zabawy dzieci. Co więcej, podłogi winylowe są bardzo proste w montażu. Nie trzeba mieć dużego doświadczenia, by ułożyć panele zgodnie z własnymi pomysłami.

Kreatywne wzory, oryginalne zdobienia, a może prosta forma? Teraz wszystko jest możliwe. Wystarczy zapoznać się z ofertą producentów: PERGO, Berry Alloc, Moduleo, The Floor czy Wineo. Podłogi winylowe polubi nie tylko najbliższa rodzina, ale także cała planeta. Staramy się dbać o wspólne środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę wyłącznie z tymi producentami, którzy gwarantują, że ich produkty nadają się do pełnego recyklingu, a podczas ich produkowania nie są wytwarzane szkodliwe substancje.