O NAS

Firma Gross jest oficjalnym partnerem sieci RuckZuck, jednego z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim. Możemy także śmiało powiedzieć, iż jednym z najlepiej wyposażonych salonów w całej aglomeracji śląskiej. W naszej ofercie można znaleźć produkty pochodzące od wielu godnych zaufania producentów, m.in. takich jak BOEN, Asilo, CAL, Classen, PORTA, Barlinek, PERGO, Parador i wielu innych. Oferta jest też stale wzbogacana o kolejne produkty, co sprawia, że każdy może z łatwością znaleźć u nas to, co dla niego najlepsze.

Zadowolenie Klientów jest naszym celem nadrzędnym. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług była jak najwyższa. To co nas wyróżnia na rynku, to indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, profesjonalna obsługa oraz fachowa wiedza, którą zawsze chętnie się dzielimy przy urządzaniu wnętrz Państwa mieszkania czy domu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy poczuł się u nas wyjątkowo… Wysłuchamy Cię i doradzimy najlepsze rozwiązanie pod względem estetycznym, funkcjonalnym jak i finansowym.

W ramach kompleksowej obsługi Klienta zapewniamy nie tylko doradztwo i sprzedaż, ale także transport i profesjonalne usługi montażu podłóg i drzwi.

Zapraszamy serdecznie!