Usługi montażowe
Świadcząc usługi montażowe, nasi pracownicy dopasowują produkt dokładnie do indywidualnych oczekiwań Klienta. Wierzymy, że podstawą dobrze wykonywanej pracy jest pełne zrozumienie wszystkich oczekiwań i pomysłów kupującego. Od wielu lat skutecznie realizujemy taką filozofię, podejmując się montażu paneli podłogowych, podłóg drewnianych, winylowych oraz drzwi. Dbamy o komfortową obsługę Klientów oraz najwyższą jakość naszych usług montażowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: pomiar, montaż i transport wszystkich zakupionych produktów.

Nasza doświadczona ekipa specjalistów dysponuje profesjonalnym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu możemy szybko i dokładnie sprostać wszystkim wymaganiom. Nasza oferta nie wyczerpuje się na montażu podłogi drewnianej, paneli podłogowych, czy drzwi – w przypadku powstałych w trakcie użytkowania uszkodzeń, jesteśmy w stanie naprawić także powierzchnie zakupionych u nas produktów. Skutecznie i sprawnie usuwamy płytkie i głębsze zadrapania czy też dziury. Dzięki temu, stosunkowo niewielkim kosztem, mogą Państwo uniknąć konieczności wymiany podłogi, czy drzwi na nowe.

Montaż podłogi drewnianej i paneli podłogowych

Jako doświadczona ekipa fachowców doskonale wiemy, jak przeprowadzać montaż podłogi drewnianej, paneli podłogowych czy winylowych, by jak najlepiej wykorzystać potencjał właściwości zamówionych produktów i cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem przez wiele lat. W przypadku podłóg drewnianych firmy BOEN czy Barlinek możliwy jest montaż podłogi w sposób pływający, ale doskonałym rozwiązaniem jest używanie kleju do przymocowania desek trójwarstwowych bezpośrednio do podłoża. Taka technika montażu podłogi drewnianej zachowa świetny współczynnik pochłaniania dźwięków i sprawdzi się w przypadku zastosowania drewna na ogrzewaniu podłogowym. Dwuwarstwowe podłogi drewniane np. firmy JAWOR Parkiet, muszą być klejone do podłoża, nie ma tutaj opcji ułożenia bezklejowego.

W przypadku paneli podłogowych pozostaje natomiast jedynie montaż bezklejowy, ponieważ z założenia są to podłogi pływające. Umiejętnie przeprowadzony przez nasze doświadczone ekipy montaż paneli podłogowych, winylowych, czy podłogi drewnianej gwarantuje mieszkańcom bezcenny komfort i spokój.

Szybki i profesjonalny montaż drzwi

O trwałości produktów decyduje nie tylko wybór konkretnego modelu, czy producenta, ale przede wszystkim profesjonalny montaż drzwi, od którego zależy solidność i funkcjonalność wszystkich elementów stolarki. Dzięki naszym ekspertom od prac wykończeniowych mogą Państwo w pełni cieszyć się z najwyższej jakości oferowanych drzwi różnych marek. Już teraz warto zamówić konkretne modele wraz z usługą montażu drzwi. W ten sposób można zaoszczędzić czas i pieniądze – wybór naszej firmy to duże ułatwienie w remoncie czy budowie wymarzonego domu.

Usługi posprzedażowe

Naprawiamy powierzchnie mebli, drzwi, podłóg. Szybko i trwale usuwamy płytkie oraz głębsze zadrapania, dziury, naprawiamy uszkodzone narożniki i krawędzie, wgniecenia – zarówno na powierzchniach dekorów jak i drewnianych.

parallax background