DRZWI WEWNĘTRZNE:        ASILO        ENTRA        JAGRAS        CAL        CLASSEN        PORTA        POLSKONE        DRE        INTENSO         SENTIS

Drzwi wewnętrzne Cal
Drewniane drzwi wewnętrzne CAL to ogromny wybór modeli zaprojektowanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. To piękne i trwałe drzwi dębowe lub sosnowe oferowane w wielu okleinach do wyboru, a także w dowolnym kolorze z palety RAL. Drzwi drewniane na wymiar możecie zaprojektować wspólnie z nami wybierając ulubiony typ szyby, ozdobne ościeżnice oraz rozwiązanie technologiczne. Oferujemy różnorodne systemy wejściowe odpowiednie dla typowych, jak i nietypowych rozwiązań w domu: system Magic, drzwi wejściowe przesuwne, drzwi drewniane przesuwno-obrotowe Ergon oraz system wewnątrzścienny i naścienny.

Cal


Drzwi drewniane wejściowe – do sypialni, salonu, łazienki Drzwi do salonu, drewniane drzwi do sypialni czy drzwi do nowoczesnej łazienki – niezależnie od planów, w ofercie Drzwi CAL znajdziecie drzwi, które spełnią Wasze oczekiwania odnośnie wyglądu i trwałości. Oferujemy drzwi wewnętrzne klasyczne w ramach kolekcji Infinity, Luksusowej, Klsycznej i Szlacheckiej, a także drzwi drewniane nowoczesne zaprezentowane w kolekcjach Geometria i Nova.

Galeria

parallax background