DRZWI ZEWNĘTRZNE:        CAL         GERDA        WIKĘD

Gerda
Wizytówką każdego domu są drzwi wejściowe. To one podkreślą charakter budynku, skomponują się z wyglądem elewacji, a przede wszystkim zagwarantują mieszkańcom bezpieczeństwo. Oferujemy Państwu produkty marki Gerda – firmy od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w produkcji drzwi antywłamaniowych. Ochronią one zarówno dom, jak i siedzibę firmy. Autorskie patenty są doceniane przez Klientów, ufających firmie Gerda w dziedzinie bezpiecznych i eleganckich drzwi wejściowych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem. Warto dołączyć do grona Klientów cieszących się najwyższym standardem komfortu!

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dobry zamek to dopiero początek, równie ważne jest to, jak zostały wykonane drzwi wejściowe, w które zostanie on wmontowany. Prezentowane rozwiązania odpowiadają na rozmaite potrzeby domowników i właścicieli firm. Dzięki patentom opracowanym przez firmę Gerda każdy może dobrać idealną ochronę domu, wyróżniającą się także oryginalną elegancją i maksymalną funkcjonalnością. Drzwi wejściowe charakteryzują się innowacyjną formułą – zastosowana solidna metalowa konstrukcja wewnętrzna wraz ze specjalistycznym wypełnieniem gwarantuje doskonałą izolację i bezpieczeństwo

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu drzwi wejściowych Gerda?


Wybierając drzwi wejściowe Gerda, warto zwrócić uwagę na kilka czynników decydujących o ich ogromnej funkcjonalności. Najważniejsze kwestie są związane z bezpieczeństwem domowników – produkt ma być najistotniejszym zabezpieczeniem mieszkania przed włamywaczami. Drzwi wejściowe mają różne klasy bezpieczeństwa – najlepszą ochronę stanowią modele z najwyższą kategorią RC4. Kierując się tym kryterium, warto również dopasować rodzaj zamka. Model wpuszczany to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku, charakteryzujących się doskonałą wytrzymałością na próby forsowania drzwi wejściowych.

Galeria

parallax background